044 228 45 44 098 999 33 99

Шафи-Купе на замовлення

Ми виготовимо для Вас шафу-купе відповідно до ваших потреб і побажань.

Ми виготовляємо на замовлення Шафи-купе будь-яких розмірів за індивідуальним дизайном. Виїзд дизайнера на об"єкт та компютерний дизайн.

Ваша шафа буде зроблена саме для вас, вона буде унікальною, буде підстроєна під ваше приміщення і дизайн.

При виробництві шафи-купе ми використовуємо ДСП товщиною 18, 22,25,36 мм, кромку ПВХ та розсувні алюмінієві двері системи Starke та Braun. Розсувні двері можуть бути із ДСП товщиною 10 мм, дзеркала звичайного та тонованого, скла (колір сатин та кольорового). По бажанню Замовника на склі, дзеркалі чи ДСП може бути нанесений малюнок.Для наповнення розсувної системи можна вибрати дзеркало, скло, пластик, ротанг,бамбук, шпалери, тканину, фарбований МДФ. Наша компанія може виготовити для вас шафи купе будь-якої нестандартної конфігурації. Зважаючи на архітектурні відмінності вашого приміщення.

Ми виготовляємо шафи -купе : Шафи-купе на замовлення , шафи купе для дитячої кімнати, вбудовані шафи купе, шафи купе в спальню , шафи-купе серійного виробництва ,шафи купе в прихожу,шафи купе в вітальню, вбудовані і кутові шафи-купе.

Ми можемо виготовити різні шафи-купе, так як робимо їх суто під ваше замовлення. При цьому будуть враховані всі побажання замовника при створенні проекта шафи-купе будь якої складності. Навіть якщо ви не знайдете те, що вам потрібно в моделях на нашому сайті, тоді дзвоніть до нас і ми разом створимо саме те що ви бажаєте.

< Назад